عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ پس از بازی با پاری‌سن‌ژرمن از هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرده است.
تیم فوتبال منچستریونایتد سه‌شنبه شب در حالی در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2 بر صفر مغلوب پاری‌سن‌ژرمن شد که پل پوگبا به خاطر خطایی که در دقیقه 89 روی دنی آلوز انجام داد با دریافت دومین کارت زرد خود از زمین بازی اخراج شد. به این ترتیب هافبک فرانسوی شیاطین سرخ در بازی برگشت دو تیم که در تاریخ 6 مارس (15 اسفند) در ورزشگاه پارک‌دوپرنس برگزار خواهد شد، غایب خواهد بود.
نشریه «سان» گزارش داد پل پوگبا بعد از بازی با پاری‌سن‌ژرمن از هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرده است. یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد به این نشریه خبر داده که پوگبا پس از بازی با پاری‌سن‌ژرمن بسیار ناراحت بوده و از هم‌تیمی‌هایش به خاطر اخراجش عذرخواهی کرده است و از روی ناراحتی و عصبانیت چندین بار به در کمد خود در رختکن شیاطین سرخ کوبیده است.

منبع : تسنیم

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد
امتیاز مطلب
41star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد1star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد1star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد1star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتدgray - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد

مقاله پیشنهادی

345432523 310x165 - کرمانی مقدم: بدنبال زوج آل‌کثیر و مغانلو هستم

کرمانی مقدم: بدنبال زوج آل‌کثیر و مغانلو هستم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: منتظر هستم «عیسی آل‌کثیر» و «شهریار مغانلو» کنار هم بازی کنند و …

45646464 310x165 - طارمی بهتر و بالاتر از کریستیانو رونالدو

طارمی بهتر و بالاتر از کریستیانو رونالدو

ستاره ایرانی خط حمله تیم فوتبال پورتو نقشی تعیین کننده در برتری دیشب تیمش مقابل …