عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ پس از بازی با پاری‌سن‌ژرمن از هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرده است.
تیم فوتبال منچستریونایتد سه‌شنبه شب در حالی در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2 بر صفر مغلوب پاری‌سن‌ژرمن شد که پل پوگبا به خاطر خطایی که در دقیقه 89 روی دنی آلوز انجام داد با دریافت دومین کارت زرد خود از زمین بازی اخراج شد. به این ترتیب هافبک فرانسوی شیاطین سرخ در بازی برگشت دو تیم که در تاریخ 6 مارس (15 اسفند) در ورزشگاه پارک‌دوپرنس برگزار خواهد شد، غایب خواهد بود.
نشریه «سان» گزارش داد پل پوگبا بعد از بازی با پاری‌سن‌ژرمن از هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرده است. یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد به این نشریه خبر داده که پوگبا پس از بازی با پاری‌سن‌ژرمن بسیار ناراحت بوده و از هم‌تیمی‌هایش به خاطر اخراجش عذرخواهی کرده است و از روی ناراحتی و عصبانیت چندین بار به در کمد خود در رختکن شیاطین سرخ کوبیده است.

منبع : تسنیم

0
شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد
امتیاز مطلب
41star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد1star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد1star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد1star - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتدgray - عذرخواهی و عصبانیت پوگبا در رختکن منچستریونایتد

Check Also

53455555 310x165 - دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال

دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال

دلیل منتفی شدن حضور مدافع سابق استقلال در پرسپولیس مشخص شد. بعد از جدایی شاهین …

3453 310x165 - برنامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ دربی در پیش است؟

برنامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ دربی در پیش است؟

تیم های پرسپولیس و استقلال در صورت برتری مقابل حریفانشان در یک چهارم نهایی لیگ …