قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!

6754456 298x300 - قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!

 

اینستاگرام برای تسهیل در فرآیند کمک کردن به نیازمندان در حال تست قابلیت جدیدی در بخش استوری این برنامه است که کاربران در آن با استفاده از گزینه کمک مالی- donation sticker در استیکرهای موجود در استوری می‌توانند استیکری جهت کمک مالی را به استوری خود بیافزایند.

مانچونگ ون خبرنگار چینی با انتشار تصویری از گزینه‌های موجود در بخش استوری اینستاگرام خود ادعا کرده که گزینه کمک مالی در بخش انتخاب استیکرهای استوری اینستاگرام اضافه شده است. به نظر می‌رسد قابلیت جدید اینستاگرام چیزی شبیه به همان ابزاری است که فیسبوک برای جمع‌آوری کمک‌های مالی برای اهداف خیرخوانه، پیش‌تر ایجاد کرده بود.

مانچونگ ون در توضیح عملکرد گزینه کمک مالی- donation sticker در اینستاگرام گفت: «پس از اشاره به این استیکر لیستی از دوستان اینستاگرامی شما باز می‌شود و شما می‌توانید پیام و استیکری خاص را علاوه بر قرار دادن روی استوری خود برای آن‌ها نیز ارسال کنید». فیسبوک امکان کمک مالی را از سال ۲۰۱۵ به نرم‌افزار خود اضافه کرده ولی به تازگی به دلایل نامعلوم برخی از ویژگی‌های آن را آز دسترس خارج کرده است.

البته گزینه‎‌های پرداخت در اینستاگرام چیز جدیدی نیست، چون این اپلیکیشن قبلاً امکاناتی را برای پرداخت هزینه رستوران و رزرو آن در این شبکه اجتماعی به وجود آورده بود. هر چند امکانات ذکر شده پس از مدتی از دسترس خارج شد و در همان مرحله اول با نوعی شکست مواجه گردید اما نشان داد دست‌اندرکاران اینستاگرام در برنامه‌های آتی خود گزینه‌های پرداخت را نیز برای افزودن به ویژگی‌های این برنامه در نظر دارند.

در هر حال تا این لحظه هنوز مشخص نیست اینستاگرام چه برنامه‌ای برای اهدا کمک‌های مالی در نظر دارد و یا جزئیات استیکر آزمایشی اضافه شده در استوری این نرم‌افزار چگونه است. کاربران اینستاگرام با واکنش‌های مثبت نسبت به این استیکر جدید، ابراز امیدواری کردند با توجه به گستردگی طرفداران اینستاگرام در سراسر جهان بتوان با لینک‌های مستقیم به نیازمندان واقعی کمک کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!
امتیاز مطلب
51star - قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!1star - قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!1star - قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!1star - قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!1star - قابلیت صدقه دادن به اینستاگرام می‌آید!

مقاله پیشنهادی

54435453 310x165 - روند احراز هویت افراد مشهور در توئیتر متوقف شد

روند احراز هویت افراد مشهور در توئیتر متوقف شد

تنها ۸ روز پس از آنکه توئیتر اعلام کرد روند تأیید هویت و اعطای تیک …

64564564 310x165 - توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

توییت ایلان ماسک در حمایت از دوج کوین و قرارگیری این رمزارز جنجالی در فهرست …