هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند

به تازگی سازندگان بازی Fortnite، طی پرسش و پاسخی به سوالات مختلف بازی‌بازان در رابطه با این عنوان پاسخ داده‌اند که به نظر می‌رسد هواپیماهای موجود در بازی، به زودی حذف خواهند شد. هواپیماهای بازی Fortnite وسایل نقلیه‌ی جذابی بودند که در فصل هفتم رونمایی شدند. دقت سلاح آن‌ها در ابتدا بسیار بالا بود و بازی‌بازان می‌توانستند هنگامی که بوست (Boost) آن‌ها شارژ شود، با سرعت به سمت ساختمان‌ها حرکت کرده و به راحتی آن‌ها را نابود کنند که به همین دلیل، هواپیماهایی که در اوایل فصل پدیده‌ای جذاب به شمار می‌آمدند پس از مدتی باعث نارضایتی کاربران شدند. حال با نزدیک شدن به فصل هشتم، طراح ارشد این عنوان اعلام کرد که هواپیماها با شروع فصل جدید از بازی حذف می‌شوند. به نظر می‌رسد این اقدام توسعه دهندگان بازی با استقبال بسیاری از ‌بازی‌بازان همراه بوده است.

همچنین سازندگان در جواب به سوالی که مربوط به افزودن تنظیمات گرافیکی مختلف به بازی برروی کنسول‌ها بود، اعلام کردند که بخش motion blur در فصل جدید به کنسول‌ها راه می‌یابد. آن ها در ادامه بیان کردند که در حال کار برروی صداگذاری‌های بخش‌های مختلف گیم‌پلی هستند تا آن‌ها را بهبود بخشند و در پاسخ به یکی از پرسش‌ها در مورد فصل هشتم، این فصل را با کلمه «موز» (Bananas) توصیف کردند.

فصل هشتم این عنوان با توجه به روزشمار درون بازی، در تاریخ چهارشنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۷ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) آغاز می‌شود و به تازگی تغییراتی مانند شکاف‌هایی در نزدیکی منطقه‌ی Lazy Links ایجاد شده است که مربوط به زلزله‌های اخیر درون بازی است. همچنین اگر علاقمند به دریافت بتل پس فصل جدید هستید، به تازگی چالش‌هایی به بازی اضافه شده‌اند که با تکمیل بخشی از آن‌ها، می‌توانید به صورت رایگان آن را بدست آورید. در نهایت این عنوان به تازگی موفق شده به تعداد ۷/۶ میلیون بازی‌باز همزمان دست یابد.

منبع : گیم فا

0
شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند
امتیاز مطلب
51star - هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند1star - هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند1star - هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند1star - هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند1star - هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند

Check Also

24352345234 310x165 - آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

وزارت دفاع ایالات متحده از مواضع اولیه‌ی خود عقب‌نشینی کرده است تا تحریم شیائومی لغو …

745745756 310x165 - انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

اینترنت ثابت می‌تواند محدود به یک محدوده جغرافیایی خاص باشد که اینترنت‌های ADSL،VDSL و فیبر …