تالمات روحی علی دایی به 4 روز رسید!

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت که تیمش با وجود تمرین نکردن در چهار روز اخیر، برای پیروزی بر تراکتورسازی تمام تلاشش را می‌کند.
علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با تراکتورسازی اظهار کرد: نمی‌توانم راجع به بازی چیزی بگویم چون چهار روز است که تمرین نکرده‌ایم. نمی‌توانم راجع به تیم خودم چیزی بگویم. البته راجع به تراکتور می‌توانم بگویم که تیم پرطرفدار و ریشه‌داری است. فکر کنم کل آذربایجان آن را دوست داشته باشند. امسال هم هزینه زیادی کرده و بازیکنان خوب خارجی و داخلی آورده است و برای آسیایی شدن می‌جنگد. با این که ما تمرین نکردیم، تیم ما هر کاری از دستش بر بیاید برای پیروزی انجام می‌دهد.
او درباره مشکلات تیمش گفت: ابتدا باید از بازیکنانم تشکر کنم. با دست خالی عالی بازی کرده‌اند. بازی با الریان تنها باری بود که من ناراحت نشدم چون بازیکنان با تمام توان بازی کردند. در دقیقه ۸۵ توپمان به تیر خورد و در ادامه دو گل دریافت کردیم. این طبیعت فوتبال است. باید ببینیم چطور رفتیم و برگشتیم. در ۲۵ سالی که در فوتبال هستم، تنها باری بود که تا یک ساعت قبل از پرواز، پول آژانس هواپیمایی واریز نشده بود. شاید خنده‌دار باشد ولی یک دلار هم به بازیکنان داده نشد. مگر می‌شود؟ باید مقایسه کنیم و ببینیم که ما چطور رفتیم و چطور بازی کردیم. باز هم به غیرت بازیکنان!
دایی ادامه داد: بازیکن جوانی که با ما سفر آمده، نمی‌توانست دو شکلات ۲۰ دلاری بخرد. تا زمانی که مشکلات حل شود، تمرین نمی‌کنیم اما هیچ‌کس پاسخ‌گو نیست. درویش هم که دید کاری از دستش برنمی‌آید، استعفا داد. باشگاه جزئی از خانواده سایپاست اما برخلاف افکار عمومی، خیلی وقت است که کارخانه ما را تنها گذاشته است.

منبع : ایسنا

0

Check Also

345432523 310x165 - کرمانی مقدم: بدنبال زوج آل‌کثیر و مغانلو هستم

کرمانی مقدم: بدنبال زوج آل‌کثیر و مغانلو هستم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: منتظر هستم «عیسی آل‌کثیر» و «شهریار مغانلو» کنار هم بازی کنند و …

45646464 310x165 - طارمی بهتر و بالاتر از کریستیانو رونالدو

طارمی بهتر و بالاتر از کریستیانو رونالدو

ستاره ایرانی خط حمله تیم فوتبال پورتو نقشی تعیین کننده در برتری دیشب تیمش مقابل …