نسخه رایگانی از بازی Hitman 2 در دسترس قرار گرفت

به تازگی استودیوی آیو اینتراکتیو نسخه‌‌ای از عنوان Hitman 2 را بصورت رایگان در دسترس قرار داده است تا کاربرانی که هنوز نسخه‌ی کامل این عنوان را تهیه نکرده‌اند، نسخه‌ی رایگان آن را امتحان کنند.

چندی پیش بود که عنوان Hitman 2 بصورت کامل منتشر شد و بازی‌بازان را در نقش مامور ۴۷ قرار می‌داد تا باری دیگر با تجربه‌ی راه‌ها و روش‌های متفاوت، ماموریت‌های این شخصیت محبوب را به پایان برسانند. اما اگر شما جزو آن دسته از بازی‌بازانی هستید که هنوز از تجربه‌ی این عنوان مطمئن نیستید، نسخه‌ی رایگانی که به تازگی معرفی شده برای شما ساخته شده است.

این نسخه‌ی رایگان، درست همانند نسخه‌ی رایگانی که برای عنوان پیشین این سری منتشر شده بود، بازی‌باز را در اولین مرحله از عنوان Hitman 2، یعنی Nightcall، قرار می‌دهد تا در تاریکی شب و گشت و گذار در محیط‌هایی که پیرامون این مکان ساحلی قرار دارد، هدف خود را به قتل برساند و با زنده خارج شدن از آن محل، ماموریت خود را به پایان برساند.اگر قصد تهیه‌ی این نسخه از بازی را دارید، بد نیست بدانید که تمامی اسلحه‌ها و قابلیت‌های ممکن برای شما قابل استفاده هستند تا اگر تصمیم گرفتید نسخه‌ی اصلی و کامل از بازی را تهیه کنید، بتوانید پیشرفت‌های خود را به آن نسخه نیز انتقال دهید.

عنوان Hitman 2 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و همچنین کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

منبع : گیم فا

0
شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
نسخه رایگانی از بازی Hitman 2 در دسترس قرار گرفت
امتیاز مطلب
51star - نسخه رایگانی از بازی Hitman 2 در دسترس قرار گرفت1star - نسخه رایگانی از بازی Hitman 2 در دسترس قرار گرفت1star - نسخه رایگانی از بازی Hitman 2 در دسترس قرار گرفت1star - نسخه رایگانی از بازی Hitman 2 در دسترس قرار گرفت1star - نسخه رایگانی از بازی Hitman 2 در دسترس قرار گرفت

Check Also

24352345234 310x165 - آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

وزارت دفاع ایالات متحده از مواضع اولیه‌ی خود عقب‌نشینی کرده است تا تحریم شیائومی لغو …

745745756 310x165 - انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

اینترنت ثابت می‌تواند محدود به یک محدوده جغرافیایی خاص باشد که اینترنت‌های ADSL،VDSL و فیبر …