آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی از انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برای عنوان جذاب Fortnite خبر داده و اطلاعاتی از آن را نیز منتشر کرده است که در ادامه آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

Fortnite از سری عناوین مهیجی است که در سال ۲۰۱۷ به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و از همان ابتدا طرفداران زیادی پیدا کرد. استودیوی اپیک گیمز نیز با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف در طول این دو سال به جذابیت آن اضافه کرده است. هم‌اکنون این عنوان با امکانات و حالت‌های فراوان، رقابت تنگاتنگی با بازی‌های بتل رویال مانند PUBG دارد.

حال در خبری جدید مطلع شدیم که به‌روزرسانی ۸٫۰۱ این عنوان قرار است که در آینده‌ای نزدیک منتشر شود. از مهم‌ترین تغییرات این به‌روزرسانی می‌توان به پیشرفت صوتی آن اشاره کرد. به نظر می‌رسد که برخی از بازی‌بازان گزارش‌هایی مبنی بر مشکلات صوتی را به سازندگان اطلاع داده بودند. حال با انتشار این به‌روزرسانی، تمام مشکلات صوتی رفع خواهد شد تا تجربه‌ی این بازی به مراتب لذتبخش‌تر باشد.

بازی Fortnite هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

0
شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد
امتیاز مطلب
51star - آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد1star - آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد1star - آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد1star - آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد1star - آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد

Check Also

345435 310x165 - سامسونگ اکنون وانمود می‌کند هرگز اپل را مسخره نکرده است!

سامسونگ اکنون وانمود می‌کند هرگز اپل را مسخره نکرده است!

سامسونگ خیلی زود نسبت به حذف شارژر اپل از جعبه گوشی‌های آیفون واکنش نشان داد …

57575 310x165 - پایان نافرجام پلتفرم اینترنت اشیاء گوگل

پایان نافرجام پلتفرم اینترنت اشیاء گوگل

گوگل «Android Things»، پلتفرم اینترنت اشیا را در سال 2018 معرفی کرد. توسعه دهندگان و …