حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید

432423 - حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید

مارتین اسکورسیزی غافلگیرانه در جشنواره تلوراید حضور یافت تا برای تجلیل از آدام درایور روی صحنه برود.
مارتین اسکورسیزی غافلگیرانه در جشنواره تلوراید حضور یافت و در مراسم تجلیل از آدام درایور پیش از اکران «داستان ازدواج» شرکت کرد.
اسکورسیزی که در فیلم «سکوت»، کارگردان آدام درایور در برابر اندرو گارفیلد بود، روی صحنه آمد و یکی از مدال‌های نقره جشنواره را بر گردن این بازیگر آویخت.
وی گفت: آنچه در برابرتان دارید یک بازیگر بزرگ است، یک اجراکننده بزرگ صحنه، حالا چه محصولی از اچ‌بی‌او باشد چه «کوکلاکس کلان سیاه‌پوست» یا «پترسون».
او همچنین از درایور و گارفیلد برای نقش‌آفرینی در فیلم «سکوت»، داستانی درباره قرن هفدهم و ایفای نقش مبلغان مذهبی پرتغالی تمجید کرد.
درایور برای بازی در آن فیلم ۵۱ پوند وزن کم کرد. اسکورسیزی گفت: او یک تمرین روحانی برای ایفای نقش سن فرانسیس خاویر انجام داد تا به این شخصیت برسد و این واقعاً فوق‌العاده بود.
درایور در مراسم پرسش و پاسخ درباره مراسم تقدیر از خودش گفت: واقعاً هیچ نمی‌توانم بگویم. از همه این مراسم شرمنده شدم.
به نظر می‌رسد درایور دومین نامزدی اسکارش را برای فیلم «داستان ازدواج» دریافت کند. او و اسکارلت جوهانسون در این فیلم در درامی به قلم و کارگردانی نوآ باوم‌باخ در نقش زوجی ظاهر شده‌اند که در حال طلاقی نامطبوع هستند.
این بازیگر امسال در جشنواره فیلم تلوراید با دو فیلم حضور دارد و «گزارش» فیلم دیگر اوست که اسکات زد. برنز نویسنده و کارگردان آن بوده است. این فیلم درامی سیاسی از زندگی واقعی سناتور آمریکاست که به تحقیق درباره استفاده سیا از شکنجه در ماجرای ۱۱ سپتامبر دست می‌زند. آنت بنینگ در نقش دایان فاینستاین سناتور کالیفرنیا بازی کرده و درایور نقش یکی از کارمندان سنا را دارد.
«داستان ازدواج» ابتدا در ونیز به نمایش درآمد و با نقدهای خیلی خوبی روبه‌رو شده است.

 

منبع : مهر

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید
امتیاز مطلب
51star - حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید1star - حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید1star - حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید1star - حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید1star - حضور غافلگیرانه مارتین اسکورسیزی در تلوراید

مقاله پیشنهادی

678576 310x165 - عکس فتوشاپی جالب مرجانه گلچین

عکس فتوشاپی جالب مرجانه گلچین

مرجانه گلچین با انتشار این عکس نوشت: پیش از من و تو لیل و نهاری …

454745 310x165 - دلتنگی رضا صادقی برای مشنی ترین رفیقش

دلتنگی رضا صادقی برای مشنی ترین رفیقش

رضا صادقی این عکس را در استوری خود منتشر کرد.