استعلام وضعیت گذرنامه چگونه انجام می‌شود؟

عمومی

این روزها بحث پرداخت الکترونیک و پرداخت آنلاین بین مردم رواج یافته است و با گسترش فناوری‌های مختلف در این زمینه مردم هم هر روز بیشتر به استفاده از این فناوری‌های جدید علاقه مند می‌شوند. اگر شما هم جز افرادی هستید که حوصله‌ی ترافیک و صف‌های طویل را ندارید، از دیگران عقب نباشید. می‌توانید به موبایلتان رو بیاورید. با همین موبایلی که در دست دارید می‌توانید انواع خدمات قابل ارائه در مراکز پلیس+۱۰ را در منزل انجام دهید. یکی از راه‌ها این است که به نزدیک‌ترین مرکز پلیس+۱۰ رجوع کنید، اما خب یک راه ساده تر هم دارید. استعلام وضعیت گذرنامه توسط سامانه ۱۱۰۰۳۰۰

استعلام وضعیت گذرنامه توسط سامانه ۱۱۰۰۳۰۰
شرکت پژوهش و توسعه ناجی در طرحی جدید برای حل این معظل و صرفه‌جویی در زمان، با راه اندازی سامانه ۱۱۰۰۳۰۰ به اطلاع رسانی پیامکی از روند پیشروی خدمات ارایه شده در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + ۱۰) می‌پردازد و در هر مکان و زمانی که به تلفن همراه دسترسی داشته باشید می‌توانید از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوید. برای شروع کافی است عدد یک را به شماره ۱۱۰۰۳۰۰ بفرستید تا خدمت رسانی برای شما آغاز گردد.

برای عضویت در این سامانه هنگام اخذ خدمت در دفاتر می‌توانید درخواست نمایید. سپس مرحله به مرحله پیشروی خدمات مختلف تقاضا شده توسط شما، از جمله صدور یا تمدید گواهینامه، گذرنامه، کارت پایان خدمت و معافیت، کارت هوشمند سوخت و اماکن به شما پیامک می‌شود.

نکته: لازم به ذکر است از دو اپراتور همراه اول و ایرانسل می‌توانید با شماره ۱۱۰۰ در ارتباط باشید.

ویژگی دیگر این سامانه ارایه راهنمای سایر خدمات پیامکی انتظامی است که بدون نیاز به عضویت در دسترس است که برای دریافت آن می‌توانید با ارسال علامت سؤال (؟) به شماره ۱۱۰۰، از سایر شماره پیامک‌هایی که در زمینه خدمات انتظامی در حال خدمت رسانی هستند مطلع شوید.
در صورت عدم تمایل به دریافت این سرویس کافی است عدد ۲ را به ۱۱۰۰ ارسال نمایید تا ارسال پیامک برای کلیه خدمات لغو گردند.
همچنین با ارسال عدد ۳ به شماره ۱۱۰۰ و دریافت راهنما می‌توانید به صورت موردی دریافت پیامک را غیرفعال نمایید.
هزینه هر ارسال در این سامانه پیامکی ۱۰۰ تومان می‌باشد.

منبع : ستاره

0
شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
استعلام وضعیت گذرنامه چگونه انجام می‌شود؟
امتیاز مطلب
5عمومی  عمومی  عمومی  عمومی  عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.