بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیما

353453 - بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیما
مبینا نصیری متولد سال 1368 در شهر تهران می باشد ، مبینا نصیری کار خودرا از گویندگی در رادیو جوان و برنامه صدای آشنا شروع کرد

چکیده ای از بیوگرافی مبینا نصیری :

نام : مبینا نصیری

متولد: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۶۸ تهران

ملیت : ایرانی

تحصیلات : کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی

حرفه : مجری تلویزیون، گوینده رادیو

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۸- تاکنون

مبینا نصیری متولد 5 اردیبهشت 1368 در شهر تهران می باشد. مبینا نصیری از دوران کودکی بـه حرفه مجری گری علاقه داشت. مبینا نصیری کار خود را در رادیو آغاز کرد. سال هـای فعالیتش در رادیو با موفقیت سپری شد تا جایی کـه عنوان بهترین گویندگی «آنونس» در جشنواره رادیو جوان انتخاب شد.

مبینا نصیری در رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است و از جمله مجریان دوزبانه تلویزیون محسوب می‌شود. ورود مبینا نصیری به تلوزیون با اجرای زنده برای نوجوانان بود. اجرایی که همیشه از آن به عنوان تجربه ای بزرگ یاد می کند.

مبینا نصیری سپس در برنامه تلویزیونی آفتابگردون شبکه دو اجرا داشت و اولین کار تصویری کارنامه هنری وی شد، در پی آن در برنامه‌های زیتون و جوانی شبکه جام جم، برنامه صعود و مکتب خانه غیرانتفاعی شبکه آموزش، سیمای خانواده و صبح بخیر ایران، سال تحویل ۹۳، امروز هنوز تموم نشده، شبکه هر ایرانی، ویژه برنامه‌های روز زن، روز دختر و…  در شبکه یک اجرا داشت.

حواشی مبینا نصیری :

ممنوع‌التصویری : در سال ۱۳۹۲ مبینا نصیری در برنامه زنده امروز هنوز تموم نشده، خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم ابتدا سکوت کرد و وقتی مجری مرد از او دلیل سکوتش را پرسید، گفت شما جگر دوست دارید و سپس گفت: نوشته‌اند جگر! (به مبینا نصیری گفته بودند جگر) که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت و در نهایت منجر به ممنوع‌التصویری وی به مدت دو سال شد.

وضعیت تاهل مبینا نصیری :

مبینا نصیری مجری جوان تلویزیون در سال ۹۶ از ازدواجش با مجری سرشناس تلویزیون خبر داد.

جوایز مبینا نصیری :

• در ششمین جشنواره مد و لباس فجر، در سال ۱۳۹۵ برای اولین بار بعد از انقلاب به پوشش مجریان زن در تلویزیون پرداخته شد و طی این مراسم از مبینا نصیری برای ترویج پوشش ایرانی برگرفته از هنر معماری ایرانی اسلامی در تلویزیون تقدیر شد.

 

• بهترین گوینده آنونس برنامه ها ، مبینا نصیری در سال ۱۳۹۰ جایزه بهترین گوینده آنونس برنامه‌ها را از رادیو جوان دریافت کرد.

 

برنامه های تلویزیونی مبینا نصیری :

آفتابگردان – شبکه دو

جوانی – شبکه جام جم

برنامه زیتون – شبکه جام جم

برنامه سیما خانواده – شبکه یک

برنامه صعود – شبکه آموزش

برنامه صبح بخیر ایران – شبکه یک

برنامه امروز هنوز تمام نشده – شبکه یک

برنامه شبکه هر ایرانی – شبکه یک

ویژه برنامه تحویل سال نو ۹۳  – شبکه یک

برنامه اینجا ایران است – شبکه جام جم

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیما
امتیاز مطلب
41star - بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیما1star - بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیما1star - بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیما1star - بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیماgray - بیوگرافی مبینا نصیری مجری صدا و سیما

مقاله پیشنهادی

678576 310x165 - عکس فتوشاپی جالب مرجانه گلچین

عکس فتوشاپی جالب مرجانه گلچین

مرجانه گلچین با انتشار این عکس نوشت: پیش از من و تو لیل و نهاری …

454745 310x165 - دلتنگی رضا صادقی برای مشنی ترین رفیقش

دلتنگی رضا صادقی برای مشنی ترین رفیقش

رضا صادقی این عکس را در استوری خود منتشر کرد.