به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد

استودیوی سازنده‌ی MudRunner همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی این بازی را به دست هواداران رساند که محتویات زیادی را به آن اعمال می‌کند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

5464564 - به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد

MudRunner از سری عناوین هیجان انگیز و سرگرم کننده‌ای است که ابتدا در ماه جولای امسال با قیمت ۵٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن شد. در این بازی باید هدایت کامیون‌ها و سایر خودروهای سنگین را به دست گرفته و به انجام کارهای متنوعی از جمله باربری و ماجراجویی بپردازید تا با پولی که به دست می‌آورید، بتوانید آیتم‌های تازه‌ای را خریداری کنید. تیم سازنده نیز تا این جا پشتیبانی خوبی از بازی داشته است و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های پرمحتوایی را برای آن عرضه می‌کند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به این آثار هستید، تجربه‌ی MudRunner خالی از لطف نخواهد بود. گفتنی است که شرکت سابر اینتراکتیو (Sabre Interactive) به صورت همزمان ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی MudRunner امروز با قیمت ۲٫۹۹ دلار و تحت عنوان American Wilds در دسترس قرار گرفت. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی قادر هستید تا ویژگی‌های جدیدی در گیم‌پلی بازی را تجربه کرده و لذت ببرید. علاوه‌بر آن، دو نقشه و وسیله نقلیه‌ی دیگر هم به بازی اضافه شده است که نباید آن‌ها را نادیده گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون اثر فوق، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع : گیم فا

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد
امتیاز مطلب
51star - به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد1star - به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد1star - به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد1star - به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد1star - به‌روزرسانی جدید بازی MudRunner منتشر شد

مقاله پیشنهادی

54435453 310x165 - روند احراز هویت افراد مشهور در توئیتر متوقف شد

روند احراز هویت افراد مشهور در توئیتر متوقف شد

تنها ۸ روز پس از آنکه توئیتر اعلام کرد روند تأیید هویت و اعطای تیک …

64564564 310x165 - توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

توییت ایلان ماسک در حمایت از دوج کوین و قرارگیری این رمزارز جنجالی در فهرست …