دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال

دلیل منتفی شدن حضور مدافع سابق استقلال در پرسپولیس مشخص شد.

53455555 - دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال

بعد از جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال، خبرهایی مبنی بر احتمال پرسپولیسی شدن این بازیکن به گوش رسید منتهی نهایتا حضور طاهرخانی در پرسپولیس منتفی شد.
خبرورزشی به جزئیات جالبی درباره این موضوع اشاره کرده و نوشته که ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس با طاهرخانی تماس گرفته و از او می‌خواهد رأس ساعت معینی به دفتر این باشگاه رفته و مذاکره کند. گویا چند ساعت مانده به زمان تعیین شده، طاهرخانی به مسئولان پرسپولیس اعلام می‌کند که نمی‌تواند در جلسه شرکت کند و این باشگاه باید ابتدا با مدیر برنامه‌های او مذاکره کند که پرسپولیسی‌ها درخواست او را قبول نمی‌کنند و در نتیجه، طاهرخانی هم در جلسه با آنها حاضر نمی‌شود و پرسپولیس هم قید این بازیکن را می‌زند.
بر اساس این گزارش، شکوری این جمله را به شاهین طاهرخانی گفته است: «آقای طاهرخانی، پسر خوب! شما هنوز جوان هستی و می‌خواهی کنار سیدجلال حسینی بازی کنی که ۸ بار قهرمان لیگ برتر شده است. اینجا پرسپولیس است و شما باید یک پولی هم دستی بدهی نه اینکه ما را سر کار بگذاری و سر قرار حاضر نشوی و…»

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال
امتیاز مطلب
31star - دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال1star - دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال1star - دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلالgray - دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلالgray - دلیل پرسپولیسی نشدن مدافع سابق استقلال

مقاله پیشنهادی

345432523 310x165 - کرمانی مقدم: بدنبال زوج آل‌کثیر و مغانلو هستم

کرمانی مقدم: بدنبال زوج آل‌کثیر و مغانلو هستم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: منتظر هستم «عیسی آل‌کثیر» و «شهریار مغانلو» کنار هم بازی کنند و …

45646464 310x165 - طارمی بهتر و بالاتر از کریستیانو رونالدو

طارمی بهتر و بالاتر از کریستیانو رونالدو

ستاره ایرانی خط حمله تیم فوتبال پورتو نقشی تعیین کننده در برتری دیشب تیمش مقابل …