هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone

به مناسبت جشن کریسمس، تیم سازنده‌ی بازی Call of Duty: Warzone در نظر دارد تا امتیازات بیشتری را به طرفداران ارائه دهد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

555555555555554 1024x576 - هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone

همان‌طور که در جریان هستید، معمولا در جریان کریسمس بازی‌های زیادی به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد. استودیوهای سازنده‌ی زیادی هم هستند که آیتم‌ها و تجهیزات بیشتری را به افراد هدیه می‌دهند تا رضایت آن‌ها را بیش از پیش جلب کرده باشند. حال اکتیویژن (Activision) در نظر دارد تا سرعت ارتقای سطح هر یک از بازی‌بازان در عنوان Call of Duty: Warzone را افزایش دهد.

البته مشابه این اتفاق برای بازی محبوب Call of Duty: Black Ops Cold War نیز رخ خواهد داد. بنابراین اگر قصد افزایش سطح شخصیت خود را دارید، از فردا تا پایان رویداد گفته شده تلاش فراوانی داشته باشید.

Call of Duty: Black Ops Cold War که به تازگی عرضه شده، یکی از برترین بازی‌هایی است که همواره رویدادهای مختلفی را در خود داشته است. اکتیویژن نیز اخیرا سعی داشته است تا با اضافه کردن رویدادهای مربوط به زمستان، حال و هوای این فصل را در بازی خود به خوبی ایجاد کند. همین موضوع باعث استقبال خوب دوستداران آثار تیراندازی به صورت اول شخص و به خصوص هواداران سری Call of Duty شده است. بیشتر بخش‌های Call of Duty: Warzone هم به حالت بتل رویال اختصاص دارد و نباید این قضیه را در محبوبیت آن نادیده گرفت.

در مجموع اکنون عده‌ی زیادی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی این دو بازی هستند. دیروز هم اعلام شد که ممکن است نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Warzone در رشته کوه اورال باشد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

در پایان گفتنی است که بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد. عنوان Call of Duty: Warzone را هم می‌توانید در همین پلتفرم‌ها تجربه نمایید.

منبع : مخزن بازی

 

0
شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone
امتیاز مطلب
51star - هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone1star - هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone1star - هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone1star - هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone1star - هدیه سازندگان Call of Duty: Warzone

Check Also

24352345234 310x165 - آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

وزارت دفاع ایالات متحده از مواضع اولیه‌ی خود عقب‌نشینی کرده است تا تحریم شیائومی لغو …

745745756 310x165 - انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

اینترنت ثابت می‌تواند محدود به یک محدوده جغرافیایی خاص باشد که اینترنت‌های ADSL،VDSL و فیبر …