معرفی ترین‌های اینستاگرام در سال 2018

مجله پلازا/ با نزدیک شدن به پایان سال 2018، اینستاگرام در مطلبی با عنوان «مروری بر اینستاگرام در سال 2018»، به معرفی فهرست ترین های اینستاگرام در بخش‌های مختلف پرداخته است.

در بیانیه اینستاگرام آمده است:
«ما از این موضوع لذت می‌بریم که به اشتراک گذاری عشق و مهربانی هنوز اولویت اول برای جامعه اینستاگرام‌ است. استیکر قلب ساخت آراتا بیشترین استفاده را در استوری‌ها داشته است، این درحالی است که فیلتر چهره چشمان قلبی بیشترین استفاده را در بین فیلترها در استوری داشته است. در فید، ایموجی قلب بیشتر از 14 میلیارد بار در کامنت‌ها استفاده شده است. اینستاگرام همچنین پارک دیزنی لند توکیو را شادترین مکان دنیا معرفی می‌کند چرا که بیشترین آمار استفاده از شکلک لبخند در کپشن‌ عکس‌های منتشر شده از این مکان را به خود اختصاص داده است.

اینستاگرام خانه علایق و جوامع بی‌شماری است؛ در سال 2018، بهترین نیش ترند (Niche Trend) متعلق به ویدیوهای ASMR است (Autonomous Sensory Meridian Response). در این نوع ویدیوها شاهد کارهای مختلفی مانند بریدن صابون، فشردن خمیر بازی و بریدن لوازم آرایشی بودیم که تماشای آن‌ها حس آرامش‌بخشی در انسان ایجاد می‌کند. شهرت این ویدیوها همچنان در حال افزایش است. به لطف بازی Fortnite شاهد رشد انفجاری fortnite# بودیم که تبدیل به سریع‌ترین هشتگ درحال رشد جهان شد. تاثیر سبک کی-پاپ (K-pop) در شبکه‌های اجتماعی را می‌توان در رسیدن رتبه اول اجتماع هواداری به گروه کره‌ای BTS مشاهده کرد.

پرطرفدارترین هشتگ‌های حمایتی در سال 2018 شامل meeto# با 1.5 میلیون بار تکرار، timesup# با 597 هزار بار تکرار و marchforourlives# با 562 هزاربار تکرار بوده است. میلیون‌ها نفر از اینستاگرام‌ استفاده کرده‌اند تا صدای خود را به گوش برسانند که نشان می‌دهد اینستاگرام‌ می‌تواند بستری قدرتمند برای مردم باشد تا در آن حرف‌های خود را فریاد بزنند و به گوش همه برسانند.

ما امیدواریم این گردآوری شما را به استفاده از اینستاگرام‌ برای گسترش شادی و مهربانی در این ایام تعطیل ترغیب کند».

مروری بر اینستاگرام ‌در سال 2018:
بیشترین فیلتر چهره استفاده شده در استوری‌های اینستاگرام‌: چشمان قلبی
بیشترین استیکر در استوری‌های اینستاگرام‌: استیکر قلب ساخت آراتا
تعداد استفاده از استیکر قلب در کامنت‌ها: بیشتر از 14میلیارد بار
شادترین تگ مکان در جهان (بیشترین استفاده از شکلک لبخند در کپشن): پارک دیزنی‌لند توکیو
رتبه اول نیش ترند: ASMR
سریع‌ترین رشد هشتگ: fortnite#
رتبه اول اجتماع تصادفی: (BTS (#btsarmy
پرطرفدارترین هشتگ‌ها: meeto# با 1.5 میلیون بار تکرار، timesup# با 597 هزار بار تکرار و marchforourlives# با 562 هزاربار تکرار

0

Check Also

57575 310x165 - پایان نافرجام پلتفرم اینترنت اشیاء گوگل

پایان نافرجام پلتفرم اینترنت اشیاء گوگل

گوگل «Android Things»، پلتفرم اینترنت اشیا را در سال 2018 معرفی کرد. توسعه دهندگان و …

45654644 310x165 - ارائه اینترنت فوق سریع در دو شهر آمریکا‌

ارائه اینترنت فوق سریع در دو شهر آمریکا‌

گوگل فایبر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سرویس اینترنت ۲ گیگابیت ‌بر ثانیه را برای ساکنین …