گوگل فیت با یک چالش ورزشی به استقبال سال 2019 می‌رود

از کم کردن پراکندگی توزیع نسخه‌های مختلف اندروید گرفته تا افزایش فروش دیوایس‌های پیکسل و به‌روزرسانی ساعت‌های هوشمند Wear OS، به نظر می‌رسد که گوگل برای سال جدید میلادی برنامه‌های زیادی دارد.

یکی از اهداف بسیار ساده و قابل دسترس برای گوگل در سال 2019، تبدیل پلتفرم گوگل فیت به یک پایشگر سلامتی ضروری و ابزاری تشویق‌کننده به ورزش برای کاربران اندروید و Wear OS خواهد بود.

گوگل فیت به تازگی و با دریافت یک به‌روزرسانی، مجددا از نو طراحی شده و ظاهر و رابط کاربری‌اش به طور کامل دگرگون شده است. همچنین اپلیکیشن از یک چالش ورزشی 30 روزه هم رونمایی کرده که با انجام آن بتوانید از همین ابتدای سال جدید میلادی برای داشتن بدنی سالم و بانشاط برنامه‌ریزی کنید.

امکان شرکت در این چالش از همین امروز فراهم شده، اما فعالیت‌ها به طور رسمی از اول ژانویه آغاز می‌شوند. از این روز به بعد، باید نهایت تلاش خود را به کار ببندید که بیشترین Heart Point های ممکن را در این چالش ورزشی بدست بیاورید. بعدا می‌توانید نتایج خود را در یوتیوب و اینستاگرام با هشتگ GetFitWithGoogle# نیز به اشتراک بگذارید.

اگر چه هنوز اعطای جایزه در این چالش مشخص نیست، اما ارزشمندترین پاداشی که از شرکت در آن دریافت می‌کنید بدون شک رسیدن به تناسب اندام و در پیش گرفتن یک سبک زندگی سالم خواهد بود. گفتنی است که در به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن، گرفتن Heart Point ها ساده‌تر از همیشه شده و تقریبا با هر فعالیتی که بتواند قلب را به تپش بیندازد می‌توانید امتیاز کسب کنید.

از کوهنوردی گرفته تا دویدن و دوچرخه‌سواری و ورزش‌های فصلی مثل اسکی و اسنوبورد، هر چه فعالیت ورزشی‌تان شدیدتر باشد Heart Point های بیشتری می‌گیرید و در چالش 30 روزه جایگاه بهتری در جدول کسب خواهید کرد.

در مجموع امید می‌رود که این چالش فقط به سی روز نخست سال 2019 محدود نبوده و در طول سال ادامه داشته باشد، چرا که اپلیکیشن اندروید و Wear OS گوگل فیت در مقایسه با همتایانش برای اپل واچ و فیت بیت وضعیت چندان جالبی ندارد و در حال حاضر کاربرانش با اعطای امتیاز 3.8 به این اپ در پلی استور، مشخصا خیلی از عملکرد آن رضایت ندارند.

منبع : دیجیاتو

مقاله پیشنهادی

54435453 310x165 - روند احراز هویت افراد مشهور در توئیتر متوقف شد

روند احراز هویت افراد مشهور در توئیتر متوقف شد

تنها ۸ روز پس از آنکه توئیتر اعلام کرد روند تأیید هویت و اعطای تیک …

64564564 310x165 - توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

توییت ایلان ماسک در حمایت از دوج کوین و قرارگیری این رمزارز جنجالی در فهرست …