پس از Devil May Cry 5، ایتسونو سریعا روند ساخت بازی بعدی خود را آغاز می‌کند

به نظر می‌رسد که هیدیاکی ایتسونو (Hideaki Itsuno)، کارگردان Devil May Cry 5، قصد ندارد تا پس از اتمام مراحل توسعه این بازی به استراحت بپردازد و پس از عرضه‌ی آن، سریعا روند توسعه‌ی پروژه بعدی خود را آغاز خواهد کرد.

بنابر گفته‌ی هیدیاکی ایتسونو، پس از عرضه‌ی به‌روزرسانی ماه آپریل بازی Devil May Cry 5، او نیز فورا روند توسعه‌ی پروژه بعدی خود را آغاز می‌کند.

پس از عرضه‌ی بازی [Devil May Cry 5] در ماه مارس، و پس از بررسی به‌روزرسانی رایگان ماه آپریل، من خود را برای کار برروی پروژه بعدی آماده خواهم کرد. امیداورم بتوانم برای جلب نظر همه، با تمام توان برروی این پروژه کار کنم و همچنین بتوانم خیلی سریع از آن رونمایی کنم.

تنها چند ماه دیگر به عرضه‌ی Devil May Cry 5 مانده است و در واقع این نخستین بازی از این سری است که پس از ۱۱ سال منتشر می‌شود. البته در سال ۲۰۱۳ شاهد انتشار DmC: Devil May Cry بودیم که این نسخه‌ی ریبوت نتوانست آن‌طور که باید توجه طرفداران قدیمی را به خود جلب کند.

از نظر داستانی، Devil May Cry 5 یک قدم رو به جلو برای این سری خواهد بود چرا که این بازی پس از Devil May Cry 2 روایت می‌شود. این بدان معناست که از آخرین داستان شخصیت محبوب دانته ۱۶ سال گذشته و به همین دلیل است که ما شاهد یک دانته‌ مسن‌تر در نسخه‌ی جدید هستم.

در هر صورت باید منتظر پروژه‌های بعدی ایتسونو ماند. هنوز مشخص نیست که این بازی به سری Devil May Cry مرتبط خواهد بود یا یک بازی کاملا جدید است. البته امکان دارد که این پروژه مربوط به ساخت نسخه جدیدی از Dragon’s Dogma و یا Rival school باشد.

بازی Devil May Cry 5 در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۸ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

منبع : گیم فا

Check Also

24352345234 310x165 - آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

آمریکا تحریم شیائومی را لغو کرد

وزارت دفاع ایالات متحده از مواضع اولیه‌ی خود عقب‌نشینی کرده است تا تحریم شیائومی لغو …

745745756 310x165 - انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

انواع اینترنت ثابت و حرکت به سمت 5G خانگی

اینترنت ثابت می‌تواند محدود به یک محدوده جغرافیایی خاص باشد که اینترنت‌های ADSL،VDSL و فیبر …