کلوپ: سادیو مانه به دیدار با PSG می رسد

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول برای افزایش شانس های خود برای صعود امیدوار به کسب امتیاز در خانه پاری سن ژرمن است و کلوپ نمی خواهد تیمش به بازی هفته بعد با اورتون فکر کند.

دیدار برابر پاری سن ژرمن: “اگر قرار باشد 20 درصد از فکر ما درگیر دیدار با اورتون باشد نمی توانیم در بازی مقابل پاری سن ژرمن به میدان برویم. بعد از دیدار با پاری سن ژرمن به انگلیس باز خواهیم گشت و جلسات تمرینی کوتاهی برای بازی با اورتون خواهیم داشت اما در حال حاضر زمان مناسب فکر کردن به بازی فردا است و تمام تکرکز ما معطوف به این مسابقه خواهد بود.”

شرایط بازیکنان: “عملکرد بازیکنانم در خط دفاعی و ثبات آنها فوق العاده بوده و بسیار مهم است زیرا این تنها روش مبارزه کردن است. شما به تمام بازیکنان به گزینه های جانشین و انتخاب های مختلف نیاز دارید و این شرایط فوق العاده است.

این شرایط در مورد خط میانی هم حکم فرماست زیرا نبی کیتا خیلی زود بعد از مصدومیت به ترکیب بازگشت و فابینیو هم شرایط بازی کردن دارد. در خط حمله استوریچ به خوبی تمرین می کند و ما شرایط خوبی داریم. وضعیت جدول نیز به ما کمک می کند زیرا ما می خواهیم به منچستر سیتی برسیم و در چنین شرایطی باید از تیم های دیگر امتیاز بگیریم.

سادیو مانه امروز مثل همیشه تمرین کرد و مشکلی برای بازی کردن ندارد. شرایط در مورد جوئل گومز نیز خوب بوده و اوضاع ما مثل همیشه است.”

0

Check Also

3453 310x165 - برنامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ دربی در پیش است؟

برنامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ دربی در پیش است؟

تیم های پرسپولیس و استقلال در صورت برتری مقابل حریفانشان در یک چهارم نهایی لیگ …

بیوگرافی محسن مسلمان

بیوگرافی محسن مسلمان

محسن مسلمان زاده ۷ بهمن سال ۱۳۶۹ در تهران وبازیکن فوتبال اهل ایران است. وی …