قانون مورفی صدرنشین جدول فروش سینمای ایران

جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی “قانون مورفی” ساخته سینمایی “رامبد جوان” در دومین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد.

از دیگر نکات جالب توجه جدول فروش باید به موفقیت بمب یک عاشقانه اشاره کرد. این فیلم هم اکنون در آستانه فروش شش میلیارد تومانی قرار گرفته است. همچنین فیلم تازه اکران شده تخته گاز در نخستین هفته از اکران در رتبه پنجم جدول ایستاد.

قانون مورفی صدرنشین تازه سینمای ایران/بمب یک عاشقانه پنج میلیارد تومانی شد

قانون مورفی

فروش هفتگی: ۱,۶۳۶,۱۰۶,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۳,۱۲۷,۴۶۳,۰۰۰ تومان

نویسنده و کارگردان: رامبد جوان

بازیگران: امیر جدیدی، امیر جعفری، هادی کاظمی، سروش صحت و رامبد جوان

خلاصه داستان: این فیلم یک اثر اکشن طنز است.

مارموز صدرنشین جدول فروش سینمای ایران شد/

مارموز

فروش هفتگی: ۵۷۸,۴۴۷,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۵,۲۸۹,۶۲۱,۰۰۰ تومان

نویسنده و کارگردان: کمال تبریزی

بازیگران: حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی، مانی حقیقی، محمد بحرانی، عیسی یوسفی پور، سیاوش چراغی پور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو، فرهان معین زاده همراه با گروه موسیقی «بُمرانی»

خلاصه داستان: این فیلم با مضمونی کمدی و سیاسی روایتگر داستان زندگی شخصی به نام «قدرت» با بازی حامد بهداد است که سودای رسیدن به قدرت را دارد.

کلمبوس

فروش هفتگی: ۵۷۵,۳۱۴,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۳,۵۷۷,۰۴۸,۰۰۰ تومان

نویسنده و کارگردان: هاتف علیمردانی

بازیگران: فرهاداصلانی، سعیدپورصمیمی، شبنم مقدمی، مجید صالحی با حضور هانیه توسلی و فریده سپاه منصور، گیتی قاسمی

خلاصه داستان: در این روزهای سرد، در این روزهای سخت، بروم یا بمانم؟!

بمب یک عاشقانه

فروش هفتگی: ۴۵۱,۴۱۵,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۵,۶۹۰,۶۰۷,۰۰۰ تومان

نویسنده و کارگردان: پیمان معادی

بازیگران: لیلا حاتمی، پیمان معادی، سیامک انصاری، حبیب رضایی، سیامک صفری، صبا گرگین پور، معصومه قاسمی‌پور، رامین پورایمان، بهادر مالکی‌

خلاصه داستان: در بحبوحه‌ی جنگ ایران و عراق در سال۱۳۶۷، تهران بی‌وقفه بمباران می‌شد. عشق، محبت، امید، زندگی و ترس از مرگ را در رو‌زهای پر اضطراب آن زمان برای مردمی که درگیرجنگ بودند از بین می‌برد. اغلب عشق به سختی درک می‌‍شود اما مرگ واقعیتی است ترسناک. “بمب؛ یک داستان عاشقانه” نشان می‌دهد که عشق و امید چطورحتی در مواجهه با تاریکی مرگ، راهشان را پیدا می‌کنند. روایت انسان‌هایی است که هیچ‌گاه فرصت عاشق شدن و به دلخواه خود زندگی کردن را نداشته‌ و تنها برای لقمه نانی به سختی کار کرده‌اند. این فیلم روایت انسان‌هایی است که در استبداد زمان و مکان به دام افتاده‌اند اما گویی که آرزوهای برباد رفته‌ی آن‌ها هم‌چنان گریبان‌گیر ما است. گویی با تمام آن آرزوها از دوردست‌ها آمده‌اند و به انتظار هستند که داستانشان روایت شود، یا شاید کسی دوباره آن‌ را زندگی کند: داستانی از عشقی انسانی و ساده.

تخته گاز

فروش هفتگی: ۲۵۷,۳۷۰,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۲۵۷,۳۶۹,۰۰۰ تومان

نویسنده و کارگردان: روح الله حجازی

بازیگران: ساره بیات، ساعد سهیلى، محمد امامى، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان، ژیلا دایى، رضا احمدى با معرفى بازیگر خردسال؛ سید علیرضا میرسالارى

خلاصه داستان: فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آنها را در مواجهه با مسائل جدیدی قرار می دهد.

ساعد سهیلی

همچنین فیلم های دزد و پری با ۲۵۱,۴۶۶,۰۰۰ تومان، اتاق تاریک با ۱۶۵,۴۸۳,۰۰۰ تومان، پاستاریونی با ۱۴۱,۳۳۷,۰۰۰ تومان، درساژ با ۱۰۹,۸۷۱,۰۰۰ تومان، پیشونی سفید دو با ۳۸,۴۹۸,۰۰۰ تومان فروش رتبه های ششم و دهم جدول فروش سینمای ایران را در اختیار دارند.

منبع : میزان

مقاله پیشنهادی

678576 310x165 - عکس فتوشاپی جالب مرجانه گلچین

عکس فتوشاپی جالب مرجانه گلچین

مرجانه گلچین با انتشار این عکس نوشت: پیش از من و تو لیل و نهاری …

454745 310x165 - دلتنگی رضا صادقی برای مشنی ترین رفیقش

دلتنگی رضا صادقی برای مشنی ترین رفیقش

رضا صادقی این عکس را در استوری خود منتشر کرد.